کافه کتاب چیست؟


کافه کتاب بستریست که ناشران و نویسندگان میتوانند کتابهای خود را در آن منتشر نمایند. کتابهای ارائه شده از وب سایت کافه کتاب و اپلیکیشن اندرویدی کافه کتاب قابل خریداری و در اپلیکیشن کافه کتاب قابل استفاده است.


چرا باید نسخه الکترونیک کتاب را به نسخه چاپی آن ترجیح دهم؟


بدیهیست که در نسخه الکترونیک هزینه چاپ و حمل و نقل و سود واسطه ها حذف شده است و قیمت تمام شده کتاب الکترونیک بسیار پایین تر از نسخه چاپی آن است. علاوه بر صرفه اقتصادی ، دسترسی به کتاب مورد نیازتان در بستر کافه کتاب با سرعت و سهولت بالایی انجام میشود. همچنین میتوانید قبل از صرف وقت و مطالعه کتابی از طریق نظرات سایر خوانندگان کتاب تصمیم بگیرید که کتابی که میخواهید واقعا ارزش وقت گذاشتن را دارد یا خیر.


آیا تمام کتاب های کافه کتاب پولی هستند؟


خیر. این مولف و یا ناشر کتاب است که برای محصول خود قیمت تعیین میکند. کافه کتاب شامل هزاران جلد کتاب رایگان نیز میباشد.


چه کسانی در کافه کتاب ، کتاب عرضه میکنند؟


هدف کافه کتاب گردآوری بهترین نویسندگان و آرشیو کتاب های ایرانیست که مجموعه مولفانی که به کافه کتاب میپیوندند و نوشته های خود را در کافه کتاب عرضه میکنند به سرعت در حال گسترش است.


آیا میتوانم کتاب خود را در کافه کتاب عرضه کنم؟


بله، اگر کتابی آماده انتشار دارید کافه کتاب میزبان نوشته های شماست. به عنوان مولف در کافه کتاب ثبت نام کنید. پس از فعالسازی حساب خود پنلی در اختیار شما قرار میگیرد که میتوانید کتاب خود را برای انتشار در کافه کتاب برای ما ارسال کنید.


قیمت گذاری کتابها در کافه کتاب چگونه انجام میشود؟


قیمت کتاب توسط مولف یا ناشر کتاب تعیین میگردد و در صورت درخواست مولف یا ناشر تیم پشتیبانی کافه کتاب آماده ارائه مشاوره در خصوص قیمت گذاری کتاب شماست ، همچنین حق تغییر قیمت و تعیین تخفیف در هر زمان برای عرضه کننده کتاب محفوظ است.


آیا کتابهای موجود در کافه کتاب به همان قیمت نسخه چاپی آنها ارائه میشوند؟


خیر ، هدف کافه کتاب بسترسازی برای صرفه جویی در مصرف کاغذ و حفظ محیط زیست و در عین حال توسعه و تسهیل کتابخوانی است ، لذا چون هزینه چاپ و بسته بندی و ارسال کتاب از فرایند انتشار حذف میشود ، کتابهای کافه کتاب با قیمتهایی بسیار پایین به مخاطب عرضه میشود .